DOPLŇKY

Designer produktov

Vytvorili sme doplnok pre Shoptet, vďaka ktorému zákazníkom umožníte navrhnúť si vlastný design produktu. Doplnok využijete, pokiaľ ponúkate potlač, gravírovanie alebo iné individuálne úpravy.

O doplnku

Tento doplnok je navrhnutý tak, aby vám aj vašim zákazníkom uľahčili ponuku a výber personalizovaných designov vašich produktov. Návrh personalizácie zákazník vidí priamo na detaile produktu.

Využíva napríklad
Cena doplnku 12 kreditov/den
mime digital

Ukážky implementácie

mime digital
mime digital
mime digital

Personalizované produkty jednoducho

Máte v ponuke produkty, ktoré personalizujete vlastnou potlačou, gravírovaním alebo vyrytím na prianie zákazníka? Určite tak riešite otázku, ako od zákazníka získať návrh a podklady. A odpoveď nájdete práve v doplnku Designéra produktov. Vďaka tomuto doplnku môže zákazník nahrať vlastnú fotografiu alebo vložiť text priamo na detail produktu, kde si môže pozrieť aj náhľad finálneho výrobku. Náhľad a originálne súbory máte po odoslaní objednávky k dispozícii vy aj váš zákazník.

Zákazník si môže vytvoriť vlastný vzhľad produktu. K produktu môže nahrať vlastnú fotografiu, vložiť text, alebo vybrať predom pripravený motív. V rámci nastavenia doplnku máte možnosť editovať fonty a motívy, z ktorých si zákazník môže vyberať. Náhľad a originálne súbory od zákazníka máte k dispozícii k stiahnutiu a zákazník vám tak nemusí nič posielať dodatočne.

Další podobné doplňky

Napíšte nám, o aký doplnok máte záujem