Späť
Marketing 21.03.2022 3 minuty čtení

EDA.cz – neziskovka, ktorá pomáha

TiborSojka Tibor Sojka

Jedným z najzaujímavejších projektov, na ktorom sme mali možnosť sa podieľať, bola spolupráca s organizáciou EDA, ktorá sa zaoberá prevažne poskytovaním terénnej sociálnej služby deťom so zrakovým a kombinovaným postihnutím. K rodinám jazdia špecialisti až domov, aby mohli čo najlepšie pomôcť deťom, ale aj ich rodičom, s neľahkou situáciou, ktorá ich stretla.

Ako spolupráca začala?

Úplnou náhodou sa k nám cez sociálne siete dostal dopyt, kde ľudia z EDA hľadali agentúru, ktorá by im pomohla s modernizáciou ich e-shopu. Predchádzajúca platforma, na ktorej fungoval starý e-shop, bola už nedostačujúca a Shoptet sa javil ako ideálne riešenie. Veľmi sa nám páčilo, akým spôsobom EDA pomáha, tak sme sa rozhodli, že pomôžeme aj my im. Za pár dní sa dohovorila spolupráca s nami a so Shoptetom a vrhli sme sa na vec. Zásadné bolo správne nastavenie Shoptetu a príslušných doplnkov, automatizácia, migrácia dát z pôvodného riešenia, školenia + konzultácie a samozrejme ostré, ale hladké spustenie.

Aktuálne teda EDA funguje na Shoptet riešení, na ktoré sa môžete pozrieť tu: https://eshop.eda.cz. Neziskovku môžete podporiť kúpou niektorého z predmetov, ktoré na ich e-shope nájdete. Každým nákupom im pomôžete, pretože výťažok slúži na dofinancovanie výplat ich špecialistov a zabezpečenie chodu organizácie.

,,Najväčším orieškom bol pre nás prechod z pôvodnej platformy na novú. Naša dobrovoľníčka špecialistka na e-commercii Petra Jelínková, nám pomohla s oslovením Vašej spoločnosti mime digital a výsledná spolupráca dopadla skvele. Všetci sa nám skvele venovali a špeciálne pán Tibor Sojka nás v krátkom čase s úžasnou trpezlivosťou preškolil a uskutočnil celým procesom a nastavovaním novej šablóny i nových funkcií. Trúfame si povedať, že bez odborníkov z mime digital by nový obchod spustený dodnes nebol. Ďakujeme z celého srdca ❤.“

Lenka Holubcová (Fundraiserka, koordinátorka dobrovolníků)

My by sme sa chceli poďakovať za dôveru a za to, čo ľudia z EDA robia. Sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou úžasného projektu.

Tibor Sojka

Tibor Sojka

Operations Manager