Späť
Marketing 27.08.2022 2 minuty čtení

MIME patrí medzi Shoptet Premium Partnerov

Michal Mervart Michal Mervart

Shoptet je jednotkou v ČR v oblasti e-commerce riešení a aktuálne pokrýva až tretinu všetkých e-shopov na českom a slovenskom trhu. Vďaka svojej jednoduchosti ho využíva viac ako 30 000 obchodníkov. Už dávno nie je pravidlom, že všetky „krabicové“ riešenia vyzerajú rovnako a majú obmedzené možnosti prispôsobenia. Shoptet sa veľmi rýchlo rozvíja, aby obchody na ňom postavené boli konkurencieschopné a ich majitelia sa mohli plne sústrediť na svoje obchodovanie.

Shoptet Premium

Okrem postupného zlepšovania, z ktorého profitujú všetci jeho používatelia, však Shoptet zašiel ešte ďalej – vytvoril službu Shoptet Premium, ktorá má obchodníkom ešte viac pomôcť pri ich podnikaní. Výhodou „Prémia“ je otvorenie možnosti prepojenia systému pomocou API, dedikovaná podpora pre e-shopy a možnosť vlastného dizajnu na mieru pomocou editácie existujúcej, alebo úplne novej šablóny.

mime digital a Shoptet Premium

E-shopy na Shoptete tvoríme už 8 rokov, a akonáhle na svet prišla novinka v podobe Premia, nesmeli sme zostať pozadu. Boli sme vybraní ako jeden z partnerov, ktorý sa stará o Premium klientov, čo nám prinieslo širokú škálu nových možností. Nechceme robiť iba to, čo dobre vieme, ale chceme sa neustále vyvíjať spolu so Shoptetom a s e-shopmi, ktoré na ňom fungujú.

Projekty

Sedooz.sk

Jedným z našich prvých premium klientov bol slovenský e-shop zameraný na predaj sedacieho nábytku Sedooz. Hlavnou požiadavkou bol konfigurátor produktov, ale na podobný konfigurátor Shoptet zatiaľ nebol pripravený. Vyvinuli sme preto riešenie fungujúce cez API, ktoré je použiteľné aj pre iné projekty a ktoré spoľahlivo funguje.

Xiaomi.cz

Ide o najrýchlejšie rastúcu značku elektroniky, s ktorou dlhodobo spolupracujeme. Objavila sa požiadavka na rezervačný systém, ktorý umožní rezervovať tovar priamo na predajni. Vedeli sme, že to nebude ľahké, ale dali sme dohromady tím našich najlepších ľudí, ktorí spojili hlavy dohromady a snažili sa prísť na najlepšie riešenie. Po pár týždňoch sme doplnok fungujúci cez API implementovali na ich e-shop a teraz môžu ich zákazníci bez problémov rezervovať všetko, čo chcú. Okrem vývoja doplnku pre rezerváciu tovaru prebiehalo u Xiaomi aj napojenie na účtovný systém Abra Gen cez API.

Led Growshop

Led Growshop je európsky predajca vybavenia pre vnútornú kultiváciu rastlín. Tu sme cez API napájali platobnú bránu Stripe, ktorá je veľmi obľúbená po celom svete, takže je vhodná pre medzinárodné elektronické obchody.

V rámci Shoptet Premium máme za sebou už množstvo ďalších úspešných realizácií, o ktorých sa určite čoskoro dozviete!

Michal Mervart

Michal Mervart

Founder

V oblasti UX jsem zakotvil v roce 2008. Pracoval jsem pro Notino, CZC další velké e-shopy. Teď společně s týmem i díky těmto zkušenostem zvládat ty nejnáročnější projekty.