Späť
Marketing 31.12.2022

Novoročné predsavzatie pre váš e-shop

Marcela Coufalova

Schudnúť? Zdravo jesť? Chodiť viac von? Športovať? Také predsavzatia sú nuda. A väčšinou aj tak nevyjdú. Pre všetkých e-shopákov tu máme inšpiráciu na oveľa zaujímavejšie predsavzatia, ktoré sa prejavia v novom roku na prevádzke obchodu a samozrejme na tržbách. Tak si ich začnite postupne odškrtávať, nech vám to v roku 2023 šlape.

Vyniknem proti konkurencii

A to na hneď prvý pohľad. Ako? Predsa vyladenou grafikou na mieru. Nezabudnite, že príjemný design často tvorí prvý dojem, ktorý vaši zákazníci z celého e-shopu majú. Nie je teda čas na menšiu či väčšiu zmenu? My sa o ňu postaráme, rovnako ako o funkčné UX, aby na webe žiadny klient nezablúdil. Je to predsa len štartovacia čiara pre každý úspešný online projekt.

Budem hltať nové trendy

Svet e-commerce sa neustále mení a čo fungovalo včera, dnes už efektívne byť nemusí. Kto zaspí na vavrínoch, môže mať čoskoro problém. Vďaka našim konzultáciám a školeniam budete neustále v obraze, váš e-shop bude efektívne riadený a vy si ušetríte množstvo starostí a času.

Ako? Vďaka novým informáciám a znalostiam najnovších vychytávok budete menej chybovať a viac predávať. Poradíme vám s procesmi, obsluhou aj samotným fungovaním e-shopu, aby vám robil ešte väčšiu radosť. Mimochodom, veľa inšpirácie pre vaše e-commerce projekty nájdete aj na našom blogu.

Nebudem zanedbávať marketing

Žiadny e-shop nemôže fungovať bez online marketingu. Či už ide o obsah alebo výkonnostnú zložku, ich zanedbanie pocíti každý e-commerce projekt. Vytvorte si preto do roku 2023 účinnú stratégiu, s ktorou zvládnete pokryť tie najdôležitejšie komunikačné a marketingové kanály.

PPC reklama, Facebook Ads, obsah na sieťach, blog, e-mailing… Je toho veľa a máloktorý e-shop si všetko zvládne pokryť svojpomocne. Čím ďalej častejšie sa preto využívajú špecializované agentúry, ktoré reklamu profesionálne spracujú a značke všetko efektívne nastavia.

Nestratím čas rutinnou prácou

Práca na e-shope nikdy nekončí. Samotná údržba je každodennou rutinou, ktorej sa ale môžete ľahko zbaviť. Stačí si vybrať z našich tarifov pravidelnej správy a všetky problémy vám prednostne vyriešia skúsení profesionáli.

Aby ste sa vyhli zbytočnému ručnému klikaniu, zariadime za vás aj všetky dostupné automatizácie. Od fakturácie cez účtovníctvo, alebo napríklad objednávky u dodávateľov, to všetko je možné riešiť systémovo a bez ľudského zásahu. Automatizáciou a inováciou pre vás máme celú radu, na Shoptete totiž vieme všetko, čo je možné, a niekedy aj to, čo štandardne možné nie je.

Prajeme vám do roku 2023 len to najlepšie, hlavne veľa zdravia a až budete plniť niektoré z vašich e-shopových predsavzatí, ozvite sa nám.

Marcela Coufalova