Späť
Marketing 28.11.2022

Shoptet: Ideálne riešenie pre váš e-shop

Marcela Coufalova

Doprajte svojim zákazníkom tie najlepšie zážitky z nakupovania na vašom e-shope a sebe pokoj pri pravidelnej správe a vylepšovaní. Sme shoptetoví kúzelníci, ktorí vám splnia každé prianie. Máme veľa skúseností, stovky projektov za nami a platformu, ktorú dokonale poznáme. A dokážeme na Shoptete často vymyslieť aj niečo, čo štandardne neponúka.

E-shop pre normálnych ľudí

V čom vyniká slovenská jednotka medzi e-shopovými riešeniami? Predovšetkým v tom, že e-shopy stavia pre vás a vašich zákazníkov, nie pre programátorov. Komplexne vyladený internetový obchod tak môže mať úplne každý, s pomocou profesionálov potom so všetkými funkcionalitami, ktoré k efektívnemu biznisu potrebujete. So Shoptetom sa môžete tešiť na:

  • príjemný vzhľad, ktorý sa ľuďom páči,
  • intuitívnu správu a automatizáciu e-shopu,
  • veľa individuálnych funkcií a možnosti, ktoré vám vyladíme,
  • a profesionálnu pomoc od nás pri riešení najrôznejších zádrheľov.

Prevod z iného riešenia? Samozrejme

Je dosť možné, že váš e-shop už dlho funguje na inej platforme. Má svoje publikum a hromadu dát, takže prevodu sa logicky bránite. My to ale zvládneme bez jedinej straty. 

Na Shoptete vieme všetko a preniesť tam komplet celý e-shop vrátane všetkých dát pre nás nie je žiadny problém. Vašim zákazníkom sa na ňom bude lepšie nakupovať a obsluha bude oproti iným riešeniam úplná hračka.

E-shop vám vyladíme priamo na mieru

Navrhneme váš e-shop tak, aby si ho používatelia zapamätali. Či už ide o grafický design na mieru, vždy potrebné premyslené UX alebo kódovanie a úpravy v šablóne, s tým všetkým vám pomôžeme.

Rozumieme si s dátami aj designom a na platforme Shoptet Premium budete mať ešte viac možností. Čo takto prepojiť e-shop s privátnou REST API, alebo využiť viac ako 200 doplnkov, z ktorých si vyberiete tie, ktoré vám najviac pomôžu zvýšiť konverzie?

Zariadime, aby e-shop pracoval za vás

Starostlivosť o e-shop nikdy nekončí. Aby ste sa nestratili navždy v ručnom klikaní údajov, postaráme sa za vás o najrôznejšie automatizácie, prepojenie s účtovným systémom, alebo aj s kamennou predajňou.

A aby vás pravidelná správa nestála veľa času, máme pre vás šikovné tarify, s ktorými spoločne ľahko vyriešime každý zádrheľ, alebo vymyslíme aj niečo navyše, čo váš e-shop zase o kus oživí.

Na záver tá najväčšia výhoda Shoptetu. Na skvelý internetový obchod nemusíte s touto platformou čakať rok. Vyladený e-shop vám môžeme pripraviť oveľa rýchlejšie, stačí sa ozvať.

Marcela Coufalova