Späť
Marketing 05.12.2022

Starostlivosť o e-shop: Čo zvládnete a čo prenechať profesionálom

Marcela Coufalova

Máte e-shop? Skvelé. Máte e-shop na Shoptete? Ešte lepšie. A teraz, čo ďalej? Máme pre vás dobrú, ale zároveň zaväzujúcu správu – práca na e-shope nikdy nekončí. Stále je čo vylepšovať, stále je čo riešiť. Trendy v e-commerce sa neustále menia, technológií pribúda a váš biznis musí držať krok. Zistite, čo zvládnete sami a čo je lepšie nechať na profesionálov.

Svoj biznis poznáte najlepšie vy

Preto si dobre rozmyslite, aký e-shop chcete mať. Ktorí ľudia u vás budú nakupovať? Ako chcete, aby sa na webe správali? Potrebujete pre nich vymyslieť a realizovať individualizované funkcie? Alebo ich oslníte skvelým obsahom? To všetko treba s predstihom vedieť.

A čo môžete zvládnuť zrealizovať svojimi vlastnými silami? Napríklad obsah, ktorý svojim zákazníkom budete ponúkať. Blogové články? Zaujímavé popisky produktov? Nie každý má v sebe skrytého copywritera či grafika, ale pokiaľ áno, toto v administratíve Shoptetu hravo zvládnete.

Rovnako si hravo poradíte aj s rutinnou správou e-shopu. Pokiaľ si necháte všetko nastaviť tak, aby e-shop pracoval automatizovane, bude pre vás každodenná starostlivosť hračkou.

Technické nastavenie nechajte špecialistom

Špeciálne funkcie, unikátny design, alebo prepojenie externých aplikácií či účtovných systémov, to všetko sú domény predovšetkým špecializovaných agentúr. Nechajte to radšej na profesionálov, nech je váš e-shop v tej najlepšej kondícii. Postaráme sa o to, aby vášmu biznisu neunikla žiadna inovácia, ktorá celú prevádzku ešte zjednoduší a vylepší.

A s tarifami pravidelnej správy budete mať istotu, že žiadny zádrheľ nebude čakať dlho na odstránenie. Od riešenia problémov, cez technické aktualizácie, až po jednorazové úpravy, to všetko je efektívnejšie zveriť do rúk odborníkov.

Buďte neustále v obraze

Digitálne prostredie je plné zmien a neustále meniacich sa trendov. Preto je potrebné držať krok, aby vám neunikla žiadna novinka, ktorú konkurencia implementuje rýchlejšie. Využiť preto môžete celý rad konzultácií a školení, s ktorými budete stále v obraze. Prečo ísť do toho?

  • Zefektívnite chod celého e-shopu, naučíte sa riešiť s tým spojené problémy a ušetríte čas.
  • Vaši zamestnanci budú systém e-shopu dokonale poznať a zjednoduší sa celá jeho správa.
  • Budete menej chybovať a viac predávať.

Od obsluhy e-shopu po nastavenie efektívnych procesov, každá informácia sa môže hodiť. Preto si nechajte poradiť od profesionálov, ktorí majú za sebou stovky úspešných projektov.

Bez marketingu to nejde

Byť vidieť je základ. Online marketing je tak komplexná disciplína, že zvládnuť ju v pár ľuďoch prakticky nejde. Všetko začína správne nastaveným brandom, naň naviazaným obsahom a predovšetkým výkonnostnými kampaňami. Tu je na vás, ako k marketingu pristúpite.

Kvalitná digitálna agentúra obsiahne všetko na profesionálnej úrovni. Má na to kapacity aj know-how a nehrozí tak, že váš osamelý interný markeťák prestane trendom stačiť, alebo že externisti odídu za iným projektom. A interný tím špecialistov? Ten si môže dovoliť len málokto, naopak s agentúrou si môžete prácu rozdeliť tak, aby všetko bolo čo najefektívnejšie.

Marcela Coufalova