Späť
Ze života mime digital 10.05.2022 3 minuty čtení

v MIME sa vieme baviť

TiborSojka Tibor Sojka

Hoci väčšinu času trávime v kancelárii prácou, ktorá nás nesmierne baví, občas nájdeme čas aj na iné aktivity. Každý sme z iného cesta, ale postupom času sme zistili, že máme mnoho spoločného. Radi navyše skúšame nové veci, takže sa okruh spoločných aktivít, rovnako ako celý tím, stále rozrastá.

Ostrieľaný tím

Tvorba e-shopu zameraného na predaj zbraní a streliva nás naviedla k návšteve strelnice. Mali sme možnosť vyskúšať rôzne typy zbraní, od tých najmenších pištolí až po brokovnice. Najväčším prekvapením bolo okrem sily spätného rázu aj šťastie začiatočníka – Tibor rozstrieľal hneď prvú figurínu takým spôsobom, že z neho mal strach aj inštruktor.

Vždy si radi vyskúšame tovar, ktorý našim klientom pomáhame predávať. Aktuálne rozbiehame spoluprácu s e-shopom predávajúcim erotický tovar… v tomto prípade najskôr vynecháme fotenie.

Dáme voďáro?

To je častá veta nášho projekťáka Slávka, ktorá vždy pobaví. Áno, občas si v kancelárii nachystáme vodnú fajku a zvládame pri tom aj pohodlne pracovať. Kým nemá Slávek problém so zdĺhavým chystaním vodnej fajky, potom nemáme s vodnou fajkou problém ani my!

Občas je potreba dobiť baterky

Všetci máme radi zvuk poriadneho benzíniaka, ale tá jednoduchosť, rýchlosť a bezúdržbovosť elektrických dopravných prostriedkov si nás jednoducho získala. Máme elektroauto, elektromotorku aj elektrokolobežky, a najmä pri pohybe po meste si to nesmierne užívame. Našu Teslu síce nebudete počuť, ale rozhodne ju uvidíte! Nechali sme ju totiž polepiť poriadne uletenou grafikou. Už ste nás stretli?

Milujeme ovocie

Banány, hrušky aj jablká. A hlavne tie nahryznuté! Potrpíme si na kvalite aj dizajne. Naše kancelárie vyzerajú ako prvé československé Apple Store. S nadšením sledujeme predstavovanie nových produktov a ešte radšej tieto produkty testujeme. Do jablčného ekosystému sme dostali aj tie najväčšie technologické „konzervy“. A viete, čo sa stalo? Zamilovali si to!

Pokiaľ sa vám páči, akí sme v práci aj mimo nej, pozrite na našu stránku s kariérou. Nájdete na nej aktuálne voľné pozície. Potom sa stačí ozvať a možno to klapne 🙂

Tibor Sojka

Tibor Sojka

Operations Manager